ZAPROSZENIE NA DZIEŃ RODZINY

zaproszenie na dzień rodziny 2017

Serdecznie na nasze występy kochanych Rodziców do przedszkola zapraszamy, zabawę wesołą zapewniamy! :)

• Troskliwe Misie: 29.05.2017r, godz. 15.00
  • Krasnoludki: 30.05.2017r, godz. 15.30
  • Smerfy: 31.05.2017r, godz. 15.30

Wycieczka do NCK-u na spektakl

Informujemy, że dnia 28.02.2017r. odbędzie się wycieczka do Nowohuckiego Centrum Kultury (Al.Jana Pawła II 232 w Krakowie) na spektakl pt.: Jaś i Małgosia.

KOSZT WYCIECZKI:
10 zł bilet, 10 zł przejazd
RAZEM: 20 zł

Śniadanie w tym dniu będzie o godz. 8:15,
wyjazd o godz. 9:00.

EKOLOGICZNY BAL KARNAWAŁOWY

Ekologiczny bal karnawałowy

Serdecznie zapraszamy Dzieci wraz z Rodzicami na zabawę karnawałową, która odbędzie się dnia 23 lutego (czwartek) w godz. 15.30-17.30 w Młodzieżowym Domu Kultury na os. Kalinowym 18 w Nowej Hucie.

(Zapewniamy transport dzieci z przedszkola)

Tegoroczny bal organizowany jest pod hasłem ekologii. Prosimy uprzejmie o stroje karnawałowe dla Dzieci i Rodziców w tej tematyce:)

KONKURS EKOLOGICZNY

„NAJCIEKAWSZA ZABAWKA Z SUROWCÓW WTÓRNYCH”

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE WSZYSTKICH PRZEDSZKOLAKÓW WRAZ Z RODZICAMI. NALEŻY WSPÓLNIE Z DZIECKIEM STWORZYĆ ZABAWKĘ WYŁĄCZNIE Z SUROWCÓW WTÓRNYCH, ODZYSKANYCH WSPÓLNIE Z DZIECKIEM!

PRACE NALEŻY SKŁADAĆ W PRZEDSZKOLU DO 28 LUTEGO 2017 ROKU, PO TEJ DACIE ODBĘDZIE SIĘ NARADA JURY I ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU.
W DNIU 07.03.2017 ZOSTANĄ OGŁOSZONE WYNIKI.

REGULAMIN KONKURSU EKOLOGICZNEGO „NAJCIEKAWSZA ZABAWKA Z SUROWCÓW WTÓRNYCH”

1.Przedmiot konkursu:
Przedmiotem konkursu są wykonane przez przedszkolaków oraz ich rodziców ( wspólna praca) prace z surowców wtórnych; zabawki.

2. Założenia organizacyjne:
Celem konkursu jest:
- Kształtowanie przyjaznych postaw wobec otaczającego nas środowiska przyrodniczego.
- Uświadomienie przedszkolakom, jak bardzo istotny jest problem segregacji odpadów.
- Wytworzenie motywacji do działania.
- Kształtowanie nawyków segregowania odpadów oraz wspieranie więzi rodzinnych łączących dzieci i rodziców poprzez umożliwienie wspólnego tworzenia.
Konkurs trwa od 01.02.2017 do- 28.02.2017.
Prace należy składać w przedszkolu.
Prace konkursowe będą oceniane przez jury powołane z kadry nauczycielskiej oraz dyrekcji.
Nagrody są finansowane przez Dyrekcję Przedszkola Artystycznego Marzenie.
Po rozstrzygnięciu konkursu prace będą prezentowane na wystawie zorganizowanej w przedszkolu.

3. Wymagania techniczne:
Praca powinna być wykonana przez dziecko z pomocą rodzica, w jak największym stopniu z surowców wtórnych.
Użyte materiały powinny być „odzyskane” przez dziecko i rodzica.

4.Każda praca powinna być opisana imieniem, nazwiskiem dziecka.

5.Ocena prac konkursowych;
Konkurs rozstrzyga Jury.
Podczas oceny pod uwagę będą brane następujące kryteria:
- Bogactwo wykorzystania surowców wtórnych,
- pomysłowość,
- estetyka wykonania.

6.Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi nie później niż dnia 07.03.2017. W tym dniu nastąpi rozdanie nagród i pokonkursowa wystawa prac.

7.Postanowienia końcowe:
Wszystkie prace zostaną sfotografowane i opublikowane na portalach internetowych Przedszkola Artystycznego Marzenie i mediach informujących o Konkursie.

Dzień Babci i Dziadka 2017

Serdecznie zapraszamy nasze kochane Babcie i Dziadziusiów na uroczystość do naszego przedszkola z okazji Waszego święta.

Zabawa w poszczególnych grupach:

• Troskliwe Misie: 18.01.2016, godz. 15.30
  • Krasnoludki: 20.01.2016, godz. 15.30
  • Smerfy: 19.01.2016, godz. 15.30

Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego Wodne Ogrody

Informujemy, że dnia 24.06.2016r. odbędzie się wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego Wodne Ogrody, Sieraków 223.

Oferta wycieczki zawiera:

• tradycyjny wypiek chleba,
  • zajęcia ze zwierzętami,
  • łowienie ryb,
  • zajęcia artystyczne i sportowo-rekreacyjne
  • posiłek dla dzieci

Koszt wycieczki: 25 zł bilet, 22 zł przejazd, razem 47 zł

Śniadanie w tym dniu będzie o godzinie 7.15, wyjazd o godzinie 8.00. Planowany powrót około godziny 16.00.

Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego Wodne Ogrody

Zaproszenie na występ z okazji zakończenia roku przedszklonego

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na występ z okazji zakończenia roku przedszkolnego i zbliżających się wakacji.

Przedstawienie odbędzie się w czwartek 23.06.2016r. o godzinie 15.30 w Młodzieżowym Domu Kultury, os. Kalinowe 18, Kraków.

Występ na zakończenie roku 2016

Konkurs fotograficzny "Zdrowy przedszkolak na cztery pory roku"

Drodzy Rodzice!

Konkurs fotograficzny

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM "Zdrowy przedszkolak na cztery pory roku".

Zdjęcia powinny pokazywać jak przedszkolaki dbają o swoje zdrowie przez cały rok. Tematem może być aktywność ruchowa, przyrządzane wspólnie posiłki lub dbanie o higienę. Zdjęcia najlepiej zaprezentować w formie plakatu lub kolażu.

Prace prosimy oddawać do 7 czerwca. Czekają atrakcyjne nagrody.

Zaproszenie na Dzień Rodziny

Wiosna, wiosna już na łące, dla Mamy i Taty będzie koncert.
Zatańczymy, zaśpiewamy, bo tak bardzo Was kochamy!

Serdecznie zapraszamy Kochanych Rodziców na występ Dzieci z okazji Dnia Rodziny, który odbędzie się w naszym przedszkolu:

• TROSKLIWE MISIE: 24.05.2016r, (wtorek) godz. 15.30
  • KRASNOLUDKI: 20.05.2016r, (piątek) godz. 15.30
  • SMERFY: 23.05.2016r, (poniedziałek) godz. 15.30
Dzień Rodziny 2016

Wycieczka na koncert

Wiosenno irlandzki koncert

WIOSENNO-IRLANDZKI KONCERT DLA DZIECI

Zapraszamy Dzieci na wyjątkowo magiczne spotkanie z muzyką, które odbędzie się dnia 22.03.2016r. o godzinie 10.00 w kinie Kijów przy al. Zygmunta Krasińskiego 34 w Krakowie.

Śniadanie w tym dniu o godz. 8.15
Wyjazd z przedszkola o godz. 9.10

Koszt wycieczki: 40zł (30zł bilet, 10zł transport)