Wyżywienie

Nasze przedszkole proponuje wyżywienie w formie cateringu. Poniżej kilka słów od właścicieli firmy dostarczającej posiłki dla naszych dzieci.

Firma KARJO z Krakowa prowadzona przez Joannę Szeremeta zajmuje się działalnością gastronomiczną. Jesteśmy rodzinną, młodą dynamicznie rozwijającą się firmą, która w krótkim czasie zyskała uznanie i zadowolenie naszych klientów. Przygotowujemy i dostarczamy gorące potrawy jak również zapewniamy obsługę gastronomiczną podczas szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych popularnie zwanej „cateringiem”. Posiadamy doświadczenie w żywieniu zbiorowym przedszkoli i szkół. Stawiamy na wysoki poziom świadczonych usług.

Dostarczamy posiłki do szkół i przedszkoli (śniadania, obiady i kolacje). Jadłospisy układane są zgodnie z obowiązującymi normami na podstawie programu komputerowego, który sprawdza wszystkie wartości odżywcze posiłków, zgodnego z normami żywieniowymi Instytutu Żywności i Żywienia. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia do spraw sanitarno-epidemiologicznych.

Posiadamy firmę cateringową oraz własne stołówki w których przygotowujemy i serwujemy posiłki obejmujące śniadania, obiady, przekąski, kanapki, sałatki. Wszystkie potrawy są przygotowywane przez kucharzy ze świeżych produktów bezpośrednio przed ich podaniem. Nie „uznajemy” tzw. potraw z mrożonek.

Szanowni Państwo, okres przedszkolny to czas intensywnego wzrostu i rozwoju dziecka. Prawidłowe żywienie w tym wieku jest jednym z najważniejszych czynników umożliwiających utrzymanie pełnej sprawności fizycznej i umysłowej. Dlatego sami przygotowujemy domowe pierogi, gołąbki, naleśniki, pieczemy ciasta, wykonujemy świeże surówki z warzyw, podajemy prawdziwe masło, jogurty i soki.

Badamy próbki naszych posiłków w laboratoriach wskazanych przez Sanepid. Nasza firma znajduje się pod stałym nadzorem rejonowej stacji Sanepid w Krakowie oraz spełnia wszystkie wymogi HACCP.

Jadłospisy są układane zgodnie z wytycznymi Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt telefoniczny: 604-477-976 lub 662-203-835

W "Strefie rodzica", po zalogowaniu, znajdą Państwo aktualny jadłospis.