logotype

Jasełka- Krasnoludki 22.12.2017

Kolędy, pastorałki i piękne stroje...te wspaniałości pozwoliły nam zaczarować całą naszą grupę. Święta Rodzina, aniołki, pasterze, królowie, gwiazdeczki, oraz diabełki...to my mali aktorzy stworzyliśmy niesamowity świąteczny klimat. Ciesząc się obecnością naszych bliskich powitaliśmy wspólnie nowonarodzoną Dziecinę.

 


 

 

Jasełka- Troskliwe Misie 21.12.2017

To my małe aniołki i pastuszki pragnęliśmy także przywitać małe Dzieciątko. Zaprosiliśmy naszych najbliższych na to wyjątkowe przedświąteczne spotkanie. Jesteśmy bardzo z siebie dumni i przekazujemy wszystkim w tym klimacie bożonarodzeniowym nasze ciepłe kochające serduszka:)

Jasełka- Smerfy 20.12.2017r

Zaprosiliśmy naszych bliskich na nasz piękny występ jasełkowy. Wkładając trud
 i nasze małe serduszka przemieniliśmy naszą salę w małe Betlejem, gdzie narodziło się Dzieciątko. Boże Dziecię witaj nam, Boże Dziecię witaj nam! Na sianeczku położony z aniołami wywyższony Jezus Pan, Jezus Pan:)

Przygotowanie ciasteczek świątecznych- 18.12.2017

Oczekując na święta, czując już ten magiczny czas który nadchodzi postanowiliśmy upiec pyszne ciasteczka świąteczne. Urabianie ciasta, dekoracja i wypieki sprawiły nam wiele radości, zbliżyliśmy się jeszcze bardziej do siebie i poczuliśmy po raz kolejny, że jesteśmy jedną wielką rodzinką:)

 

Cykl zajęć przyrodniczych- 12.12.2017

Podczas zajęć dowiedzieliśmy się jakie zwierzęta nie mogą żyć bez wody
i dlaczego? Jak ryby przystosowały się do życia w wodzie? Oglądaliśmy różne modele podwodnego świata, które bardzo nas zainteresowały. Poznaliśmy zwierzęta wodne, które zamieszkują wody całej planety. Wiemy już, które zwierzęta wodne są pod ochroną, a także znamy ich zwyczaje.


 

Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszego misia- 06.12.2017

Po święcie pluszowego misia ogłosiliśmy tematyczny konkurs związany
z wykonaniem najpiękniejszego misia. Zebraliśmy przepiękne prace ze wspaniałymi misiami. Wszystkie dzieła zostały nagrodzone. Nasi wspaniali uczestnicy zaprezentowali swoje prace na forum. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy naszym małym artystom:)


 

 

Spotkanie Mikołajkowe z Domisiami- 07.12.2017

Kolejną niespodzianką tegoroczną było spotkanie Mikołajkowe z prawdziwymi Domisiami. Nasi bajkowi przyjaciele śpiewali, tańczyli i bawili się wspaniale z nami w oczekiwaniu na przybycie Św. Mikołaja. To było niezwykłe przeżycie dla nas, które na pewno długo będziemy ciepło wspominać.

 

Projekt edukacyjny- Mali odkrywcy 08.12.2017

Doświadczenie, które miało na celu pokazanie zjawiska samopompującego się balonika. Tego typu zabawy, kiedy możemy eksperymentować, pobudzają bardzo naszą ciekawość i kreatywność.


 

Odwiedziny Św. Mikołaja w przedszkolu 06.12.2017

Jak co roku byliśmy bardzo grzeczni i czekaliśmy od dawna na wizytę wyjątkowego gościa. Nie zawiedliśmy się i tym razem. Św. Mikołaj przybył do nas w cudownym nastroju. Powitaliśmy Go z radością obdarowując wspaniałą zabawą, piosenkami
i wierszami przygotowanymi specjalnie dla Niego. My również dostaliśmy przepiękne prezenty, które dały nam wiele radości. Dziękujemy pięknie Mikołajowi za te podarunki i pamięć o nas.

Strefa rodzica