logotype

Pożegnalna noc Smerfów - 28.06.2019

Spędzenie nocy w przedszkolu było świetnym pomysłem, aby jeszcze bardziej zaprzyjaźnić się ze sobą. Wspólne wykonywanie różnych zadań, konkurencje, zabawy. Przygotowaliśmy także razem posiłek. Zabawy, podchody i niespodzianki sprawiły, że noc spędzona w przedszkolu była tak niezwykłym, ciekawym wydarzeniem.

 

 

 

Krasnoludki - Zakończenie Roku - 28.06.2019

Egzotyczne, sympatyczne zwierzątka z afrykańskich stron odwiedziły naszą salę:) Zrobiło się od razu bardziej radośnie i kolorowo. Gorące rytmy porwały nas do wspólnej zabawy i tańca. Cieszmy się pięknym latem, bo szybko minie. Każdy z nas otrzymał nagrodę za wspaniały rok. Pozytywnie dobrnęliśmy do celu i zasłużyliśmy na trochę relaksu. Kochamy wakacje, wędrówki i słońce, przygód każdego z nas czeka tysiące.

 

Smerfy - Zakończenie Roku 27.06.2019

Piękne pożegnanie i rozpoczęcie wakacji oraz nowego etapu w naszym życiu...Niektórzy z nas bardzo się wzruszyli zwłaszcza, że dla niektórych to ostatni rok w ukochanym przedszkolu. Jesteśmy szczęśliwi, pełni pozytywnej energii i wdzięczni za wspólne chwile. Tak bardzo się zmieniliśmy na przestrzeni całego roku, tak wiele nauczyliśmy, zdobyliśmy nowe umiejętności i odnieśliśmy swoje małe i większe sukcesy. Zasłużyliśmy sobie na trochę dobrej zabawy i odpoczynku podczas wakacji, aby z radością móc wkroczyć w kolejny rok nowych wyzwań dla nas.

 

Troskliwe - Misie - Zakonczenie - Roku - 26.06.2019

Pożegnaliśmy rok przedszkolny i rozpoczęliśmy wspaniałą zabawą słoneczne wakacje. W radosnych nastrojach wybraliśmy się na wycieczkę w góry, nad morze i jeziora. Otrzymaliśmy na koniec piękne upominki i dyplomy. Jesteśmy z siebie bardzo dumni. Każdego z nas czeka teraz przygód moc. Jesteśmy gotowi na niespodzianek cały stos.

 

Festyn Rodzinny 07.06.2019

Nasz kolejny rodzinny festyn zorganizowaliśmy w tym roku w Zabierzowie. Jak zwykle było mnóstwo dobrej zabawy, humoru i wiele atrakcji. Czas nam umiliły zabawy i konkurencje w plenerze, miejsce na ognisko, plac zabaw z piaskownicą i statkiem pirackim, na którym chętnie bawiliśmy się, amerykański BUS, zagroda z żywymi zwierzętami wiejskimi, które można było karmić, przejażdżka na kucyku. Spędziliśmy razem bardzo radosne i miłe chwile, obfitujące w wiele niespodzianek.

 

 

Konkurs ekologiczny - Moja planeta Ziemia 09.05.2019

Zakończenie konkursu "Moja planeta Ziemia" odbyło się w miłej atmosferze. Wszystkie piękne prace zostały wystawione na ekspozycji i podziwiane przez nasze grono przyjaciół przedszkolnych. Uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomem z upominkiem oraz gromkimi brawami. Jesteśmy dumni z naszych kolegów. Wszystkie prace konkursowe były bardzo oryginalne i wyjątkowe.

 

Dzień ziemi - Troskliwe Misie 24.04.2019

Sprzątanie, segregowanie, układanie, przyporządkowanie...różne ciekawe zadania czekały na nas podczas obchodzenia Dnia Ziemi. Przypomnieliśmy sobie zasady segregacji, dbania o czystą Ziemię. Naszą planetę kochamy, więc o nią zawsze dbamy.

 

Dzień ziemi - Smerfy 24.04.2019

Super zabawa, połączona z ciekawymi zadaniami związanymi z ochroną naszej planety wypełniły nasze zajęcia. Przypomnieliśmy sobie zasady segregacji śmieci, sposoby ratowania naszej planety. Rozwiązaliśmy wspólnie krzyżówkę i bawiliśmy się w najlepsze świętując nasz Dzień Ziemi.

 

 

Dzień ziemi - Krasnoludki 24.04.2019

Nasza piękna planeta Ziemia jest dla nas bardzo ważna. Przypomnieliśmy sobie zasady dbania o porządek na Ziemi, zasady prawidłowego segregowania śmieci oraz sposoby ochrony środowiska. Na zakończenie ciekawych zajęć wykonaliśmy wspólnie plakat tematyczny.

 

Strefa rodzica