logotype

Zimowe zabawy na śniegu 10.01.2019

Zima, zima biała śniegu nasypała... Cudownie jest cieszyć się śniegiem i korzystać z uroków zimy. Bawiliśmy się na całego tworząc orły na ziemi oraz sprawdzając konsystencję śniegu. Nie zabrakło także bitwy na śnieżki, co dało nam prawdziwą zimową frajdę.

 

 

Projekt - Origami Choinka świąteczna Troskliwe Misie 28.12.2018

Piękne, kolorowe choinki jakie wykonaliśmy z kółek sprawiły nam dużo radości. Każdy tworzył własne kompozycje z kolorowych kółek na drzewku. Staraliśmy się, aby wyglądały jak najlepiej. Na koniec oglądaliśmy swoje prace i podziwialiśmy nasze świąteczne choineczki

 

Projekt Origami Świateczna choinka Krasnoludki Smerfy 20.12.2018

Grudniowe zajęcia z origami zaowocowały piękną, kolorową, świąteczną choinką. Zarówno drzewko jak i ozdoby wykonaliśmy z różnej wielkości kółek. Każdy z nas mógł zaprezentować swoją pracę i porównać z innymi.

 

Jasełka - Troskliwe Misie 20.12.2018

Czas przedświąteczny jest zawsze radosny i wyjątkowy. Nasze przygotowania do jasełek były bardzo pracowite. Zaproszeni Rodzice mogli zobaczyć jak dla nich pięknie tańczymy i śpiewamy. W prezencie obdarowaliśmy Ich świątecznymi kartkami. Nasze wspaniałe serduszka wszyscy otwieramy, bo na Boże Dzieciątko czekamy:)

 

Jasełka - Krasnoludki 19.12.2018

Jasełka, jasełka, zielona jodełka...piękny czas oczekiwania na Boże Narodzenie dopełniliśmy występem przedświątecznym. Klimat radości, pokoju i czas na przyjście Bożej Dzieciny sprawił, że nasze twarze rozpromienił uśmiech. Chętnie obdarowaliśmy naszych bliskich prezentami, składając im również najlepsze życzenia.

 

Jasełka Smerfy 17.12.2018

Cudownymi nastrojami powitaliśmy Boże Dziecię, które przyniosło nam miłość i pokój. Wnieśliśmy do naszych serc więcej ciepła i serdeczności. Naszym występem chcieliśmy pokazać piękne emocje jakie w nas drzemią i cieszyć się czasem oczekiwania na święta:)

 

 

Konkurs - Bombka Bożonarodzeniowa 13.12.2018

Wzięliśmy udział w konkursie parafialnym na wykonanie Bombki Świątecznej. Postaraliśmy się jak najlepiej, aby nasze prace były oryginalne i piękne. Nasz wysiłek został doceniony, z czego jesteśmy bardzo dumni. Dziękujemy bardzo za I miejsce w grupie Smerfy oraz wyróżnienia w grupie Troskliwe Misie i Krasnoludki

 

 

Projekt-Sensoplastyka-12.12.2018

Pozytywne nastroje jak zawsze dają nam zajęcia z sensoplastyki. Ostatnio tworzyliśmy masę sensoryczną tzw. slime. Jej struktura okazała się dla niektórych z nas czymś dotychczas nieznanym. Dostarczając nam tym samym nowych doznań i wrażeń.

 

 

Teatrzyk pt. Opowieść świąteczna - 10.12.2018

Obejrzeliśmy ostatnio piękny teatrzyk o tematyce związanej ze świętami. Historia pewnej dziewczynki, która uratowała święta. Bohaterka pomogła aniołkowi znaleźć dzwoneczek, który zaświecił pierwszą gwiazdkę:) Byliśmy bardzo wzruszeni, z zaciekawieniem i przejęciem oglądaliśmy spektakl do samego końca.

 

Odwiedziny Św. Mikołaja - 06.12.2018

Cudowny dzień, na który tak wszyscy czekaliśmy...naszego niezwykłego gościa powitaliśmy radosnymi uśmiechami. Bardzo przejęci rozmawialiśmy ze Św. Mikołajem, śpiewaliśmy mu piosenki i recytowaliśmy wierszyki przygotowane specjalnie dla niego. Otrzymaliśmy w podarunkach prezenty, które ledwo uniósł nasz zmęczony Mikołaj. Po zabawie i krótkim odpoczynku nabrał znowu sił, aby dalej wędrować. Dziękujemy naszemu wspaniałemu gościowi za to miłe spotkanie i obdarowanie nas upominkami:):):)

 Mikołaj 2018. Piosenka Dla Mikołaja. cz.1

https://www.youtube.com/watch?v=ir0e5NaNXe0&feature=youtu.be

 

 Mikołaj 2018. Piosenka Dla Mikołaja. cz.2

https://www.youtube.com/watch?v=Zo693aENlWM&feature=youtu.be

 

Strefa rodzica