logotype

Wycieczka do Ogrodu Zoologicznego (30.06.2017)

Miłym akcentem postanowiliśmy zakończyć bieżący rok, więc wybraliśmy się na ciekawą wycieczkę. Odwiedziliśmy Krakowski Ogród Zoologiczny. W Zoo czekało na nas mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Piękny teren i wspaniałe zwierzęta wprawiły nas w cudowny nastrój. Oglądaliśmy każde miejsce z wielkim zaciekawieniem, a panie opowiadały nam o każdym zwierzątku ciekawe informacje. Bardzo podobało nam się mini zoo w którym karmiliśmy małych przyjaciół. Wielkie wrażenie i emocje dało nam spotkanie z żyrafami, pingwinami i słoniem. Spędziliśmy radośnie super dzień w towarzystwie pięknych ptaków, zebr i innych ciekawych mieszkańców ogrodu.

Występ na zakończenie roku - Troskliwe Misie (27.06.2017)

Nasza misiowa wędrówka kończąca rok przedszkolny przeniosła nas do wakacji w egzotycznej dżungli. Krokodyle, zebry i tygryski zaprosiły nas do radosnej zabawy i podróży, która przeniosła naszą grupę w czas wakacji i letniego wypoczynku. Każdy z nas otrzymał dyplom i prezent za ogromne starania, sukcesy i postępy. Poczyniliśmy je każdego dnia od pierwszych kroków stawianych w naszym drugim domku jakim jest przedszkole. Wakacji nadszedł czas, wakacji nadszedł czas, tak wiele przygód czeka nas:)

Występ na zakończenie roku - Krasnoludki (26.06.2017)

Tęcza, tęcza, kolorowa tęcza... tymi kolorowymi barwami pożegnaliśmy się z rokiem przedszkolnym i powitaliśmy czas wakacji. Radosne uśmiechy na twarzy, muzyka połączona z pięknymi piosenkami i tańcami umiliły nam i gościom wspólne chwile. Podekscytowani i pełni niezwykłej energii odebraliśmy dyplomy i nagrody, oraz swoje prace plastyczne złożone w pięknej księdze wspomnień. Miło otrzymać upominek w podzięce za całoroczną wspólną zabawę i osiągnięcia zdobyte w ciągu całego roku. Wakacji znów nadszedł czas, pełen niespodzianek czeka nas czas.

Występ na zakończenie roku - Smerfy (23.06.2017)

Szybko nam minął przedszkolny roczek, w każdym miesiącu stos nowych doświadczeń, nauki, zabawy i wielkich wrażeń. Szczęśliwi i dumni prezentowaliśmy nasze osiągnięcia i to wyjątkowe pożegnanie. Niektórzy z nas nie powrócą do nas już po wakacjach, ale zostaną na zawsze w naszej pamięci. Wzruszającym występem i ciepłymi słowami wkroczyliśmy w czas wakacji i podróży jakie na nas czekają, oraz nowych wyzwań. Trzymamy kciuki za starszych kolegów i koleżanki z którymi nadszedł czas rozstania. Na pamiątkę tego miłego roku otrzymaliśmy piękne książki i dyplomy, oraz książeczki z naszymi pracami plastycznymi. Wszystkie te upominki sprawiły nam wielką niespodziankę. Radosnych wakacji nadszedł już czas. Żegnajcie Starszaki, wspominać ciepło będziemy Was! :)

Rozstrzygnięcie konkursu literackiego (23.06.2017)

Nadszedł wyjątkowy czas nagrodzenia uczestników pięknego literackiego konkursu. Otrzymaliśmy cztery wspaniałe wiersze, które na forum grupy były zaprezentowane kolegom i koleżankom. Każda praca została nagrodzona. Doceniamy wartość literatury i mamy dużo pomysłów. Stworzyliśmy wierszyki, które są połączeniem humoru, oraz tematyki ekologicznej. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim Przedszkolakom i Rodzicom biorącym udział w konkursie oryginalności i bogatej inwencji twórczej.

Cykl zajęć przyrodniczych (21.06.2017)

Kolejny cykl zajęć dostarczył nam podróży w nieznane. Zaglądnęliśmy w mniej popularne zakątki świata i poznaliśmy ich najdziwniejszych mieszkańców. Poznaliśmy odpowiedź na pytania: Co sprawia, że zwierzęta tak bardzo różnią się od siebie?. Jak warunki życia wpływają na wygląd fauny danego rejonu?. Zajęcia były niezwykłą, egzotyczną podróżą, która pobudziła naszą wyobraźnię, oraz spostrzegawczość.

Msza Św. na zakończenie roku (16.06.2017)

Nasze przedszkole dostało od miłych Sióstr piękne zaproszenie na Mszę Świętą z okazji zakończenia roku. Z chęcią wzięliśmy w niej udział dziękując za cały rok i opiekę jaką otrzymywaliśmy każdego dnia. Śpiewaliśmy pięknie przygotowane wcześniej pieśni, które wprawiają nas w niezwykle pogodny nastrój. Na pamiątkę spotkania, zgromadziliśmy się przed kościołem z wszystkimi uczestnikami pozując do wesołego zdjęcia, aby uwiecznić to miłe wydarzenie.

Dzień Dziecka - Smerfy (01.06.2017)

"Święto niezwykłe dzisiaj mamy i w bajkową przygodę wyruszamy..." Nasze radosne chwile rozświetliły nam zabawy muzyczne z chustą animacyjną, konkursy i zawody sportowe. Mieliśmy okazję wyruszyć w magicznym pociągu do krainy malowania buziek przemieniając się w niezwykłe postacie. Zawody taneczne z balonami, oraz zabawy w ogrodzie pełnym baniek mydlanych jeszcze bardziej wprawiły nas w cudowny nastrój. Każdy z nas na koniec tego pięknego dnia otrzymał kolorowe balony i odznaki Super przedszkolaka :)

Dzień Dziecka - Krasnoludki (01.06.2017)

"Radosne minki wszyscy mamy...bo super zabawę zaczynamy!" Nadszedł nasz wyjątkowy dzień i wszyscy na początek zostali zaczarowani przemieniając się w różne zwierzątka i motyle. Tańce, konkursy, zabawy chustą animacyjną i puszczanie baniek w ogrodzie sprawiły nam wielką przyjemność. Oglądaliśmy także teatrzyk specjalnie przygotowany dla nas przez nasze miłe ciocie. Każdy na chwile poczuł się jak prawdziwy widz, kiedy przeżywaliśmy odgrywaną bajkę i nagradzaliśmy brawami naszych aktorów. To był dla nas bardzo udany i pełen niespodzianek dzień.

Strefa rodzica