logotype

.

Szanowni  Państwo!

 

Nasze przedszkole JEST JUŻ OTWARTE od 11maja 2020r. 

Jest to troszkę inne przedszkole, ale wszyscy  dajemy radę

 i widzimy radość Dzieci.

 

Prosimy o zapoznanie  się z podstawowymi zmianami w organizacji pracy przedszkola, ograniczeniami dotyczącymi liczby dzieci mogących korzystać z  naszych usług.

 

Ograniczenia te wynikają z  wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz podyktowane warunkami kadrowymi, lokalowymi i sanitarnymi naszej placówki.

 

 Procedura bezpieczeństwa w czasie epidemii COVID-19 , z którą będziecie się Państwo zapoznawać jest przygotowana w taki sposób, że  obejmuje bezpieczeństwo dzieci, pracowników i rodziców na wypadek pracy wszystkich  grup  w przedszkolu.

 

Chcąc zgłosić dziecko, aby korzystało z usług Przedszkola w najbliższym czasie, należy zapoznać się z  Procedurą Bezpieczeństwa oraz zasadami postępowania.  Jeżeli  Państwo akceptujecie te warunki, a sytuacja rodzinna nie pozwala na zapewnienie Waszemu dziecku osobistej opieki, to BARDZO PROSIMY,

 

aby wypełnić WNIOSEK ZGŁOSZENIA WOLI UCZĘSZCZANIA DZIECKA (zał. nr1)
i odesłać na adres mailowy przedszkola:

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

Termin nadsyłania wniosków do 18.05.2020r.

 

 

W pierwszym dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola,  rano,  należy przekazać pracownikowi przedszkola  podpisany WNIOSEK ( zał.1)  i OŚWIADCZENIE ( zał.2 )

 

INFORMACJA O PRACY PRZEDSZKOLA NA NOWYCH ZASADACH

PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA

Załącznik nr 1 WNIOSEK RODZICA

Załącznik nr 2 OŚWIADCZENIE RODZICA

 

Strefa rodzica