Wycieczka do radia

Uprzejmie informujemy, że w dniu 05.03.2014r (tj. środa) najstarsza grupa SMERFY pojedzie na wycieczkę do Radia KRK fm na ul. Lublańską 34 w Krakowie.

Wyjazd o godz. 10.00!

Koszt wycieczki 10zł.

Program wycieczki do Radia KRK fm

Zwiedzenie pomieszczeń radia:

• Krótka rozmowa z redaktorem naczelnym Grzegorzem Nowosielskim o radiu ? czym jest radio, zarys historii radia.
  • Newsroom czyli dział informacji ? o powstawaniu informacji kilka słów powie Radosław Wielochowski.
  • Studio nagraniowe ? nagranie śpiewanej przez dzieci piosenki, która zostanie zgrana potem na płytki i dzieci je otrzymają w prezencie.
  • Witold Odrobina porozmawia z dziećmi o świętach wielkanocnych ? nagranie zostanie wyemitowane podczas świąt ? informacja o dacie i porze emisji zostanie przekazana przed świętami
  • Studio główne: rozmowa z Robertem Konatowiczem o Dniu Kobiet podczas trwania jego programu. Zdjęcia w studiu indywidualne za stołem nagraniowym.
  • Zdjęcie grupowe podczas nagrania piosenki albo przed logo. Kopie grupowego zdjęcia w formacie 10x15 zostaną wydrukowane i przesłane do przedszkola, a indywidualne w wersji elektronicznej.
  • Na zakończenie dzieci otrzymają świadectwo pobytu w Radio KRK fm podpisane przez Grzegorza Nowosielskiego, Roberta Konatowicza i Witolda Odrobinę.