logotype

Nowy system zamawiania posiłków

Szanowni Państwo, 

od 6 listopada 2020r. wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków ?zamowposilek.pl?. Rejestracja jest już uruchomiona. Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w poniższy link: 

https://bit.ly/324eHcj 

Rejestracja jest również możliwa na naszej stronie internetowej: 

https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration

 

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć): 

jak się zarejestrować:

https://youtu.be/mVUF8pUVsQM

jak płacić i zamawiać posiłki:

https://bit.ly/2J7o0xz 

 

Nasz system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a potem złożyć zamówienie. 

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

  Jak to zrobić:

-     w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne)  należy wejść w ?Sklep Play? (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep ?App Store?.

-     następnie wyszukać ?zamowposilek.pl? z ikonką   

-     kliknąć ?zainstaluj? i ?otwórz?

-     pozostaje już tylko zalogowanie się ? login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu 

Zamówienie lub odwołanie śniadań można złożyć w aplikacji najpóźniej w dniu poprzedzającym wydanie posiłku do godziny 14:00. Zamówienie lub odwołanie obiadów i podwieczorków można złożyć w aplikacji najpóźniej w dniu wydania posiłku do godziny 8:30. Informacje na temat cen wybranych posiłków i zestawów, oraz kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji. 

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość?. W ?Pomocy? znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

 

Pozdrawiamy

 Zespół zamowposilek.pl


 

Strefa rodzica