logotype

Prace dzieci luty, marzec 2019

Przedstawiamy nasze kolejne prace, które zwykle są nowym wyzwaniem. Wykonując je, spędziliśmy miłe, ciekawe chwile. Za każdym razem cieszymy się nowymi emocjami przy tworzeniu z różnych materiałów oraz łączeniu technik plastycznych. Zawsze jest to dla nas ciekawe doświadczenie artystyczne.

 

Prace plastyczne - listopad - styczeń -2018-2019

Zebraliśmy w jedną galerię nasze prace z ostatnich 3 miesięcy. Wspominamy w ten sposób zadania plastyczne i artystyczne wyzwania z jakimi zmierzyliśmy się w ostatnim czasie. Zapraszamy do przyjemnego oglądania:)

 

 

Nasze prace plastyczne wrzesień - październik 2018

Prezentujemy kilka prac, efekty naszych starań twórczych podczas zajęć. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, gdy możemy wykazać się naszą kreatywnością, pomysłami i własną inwencją. Uwielbiamy ćwiczenia i zadania plastyczne, które rozwijają nas i dają wiele przyjemnych doznań emocjonalnych.

 

 

Prace plastyczne maj - czerwiec 2018

Przedstawiamy zbiór prac ostatnich dwóch miesięcy naszego artyzmu i pomysłowości. Wykonanie tych prac sprawiło nam wiele przyjemności. Łączenie przeróżnych technik plastycznych i zabawy kolorami rozwija ciągle jeszcze bardziej naszą wyobraźnię i kreatywność. Działania artystyczne to nadal jedna z najbardziej lubianych przez nas aktywności w których bierzemy tak często udział. Życzymy przyjemnego oglądania naszej galerii:)

 

 

Nasze prace plastyczne marzec - kwiecien 2018

Nasze prace to kolejny zbiór osobistej aktywności twórczej, a czasem też grupowej współpracy, która daje nam tak wiele satysfakcji. Możemy dzięki takiej różnorodnej twórczości wspaniale się rozwijać i poznawać różne techniki plastyczne. Zawsze taki rodzaj aktywności dostarcza nam mnóstwo pozytywnych wrażeń.

 

Nasze prace plastyczne styczeń- luty 2018

Pora zimowa to świetny czas inspiracji na wykonanie oryginalnych prac. Mogliśmy poszaleć twórczo, eksperymentować i łączyć różne techniki plastyczne. Efekt naszych owocnych prac prezentujemy w tym albumie. Zapraszamy do miłego oglądania:)

 

Nasze prace plastyczne- listopad-grudzień 2017

Zapraszamy do miłego oglądania naszej kolejnej wystawy. Bawiąc się i łącząc przeróżne techniki plastyczne w każdą z tych prac włożyliśmy dużo pracy, radości i zaangażowania. Jesteśmy bardzo dumni z naszych małych i większych dzieł.

 

Wrzesień - październik 2017

Wakacyjne prace dzieci 2017

Kwiecień - czerwiec 2017

Kolejna galeria przedstawia świąteczno-wiosenną twórczość. Nasze piękne małe dzieła, które tak lubimy wykonywać. Jesteśmy prawdziwymi małymi artystami i lubimy dzielić się osiągnięciami z innymi. Każdy z nas to już wie, że plastyka najfajniejsza dla nas jest :)

Strefa rodzica