Prace Wrzesień - Grudzień 2020

Prezentujemy zbiór naszych prac, które
z wielkim zaangażowaniem wykonywaliśmy. Było przy tym dużo radości, twórczości i ciekawych pomysłów. Lubimy naszą kreatywność i zabawy manualne, rozwijające naszą wyobraźnię i talenty plastyczne:)

{gallery}2020/Prace-wrzesien-grudzien-2020{/gallery}

Prace dzieci- styczeń - marzec 2020

Zapraszamy do przyjemnego oglądania kolejnych prac plastycznych. Artystyczna twórczość daje nam wiele satysfakcji i rozwija nasze zmysły i kreatywność. Zawsze chętnie aktywnie działamy i innych do zabaw plastycznych też namawiamy:)

{gallery}2020/Prace-dzieci-styczen-marzec-2020{/gallery}

Nasze prace plastyczne listopad - grudzien 2019

Nasza przedszkolna twórczość zawsze nas rozwija i sprawia nam wiele radości. Uwielbiamy różnorodność technik plastycznych i wszechstronne pole do popisu. Zebraliśmy kolejną galerię prac z ostatnich kilku tygodni, którą chętnie się podzielimy.

{gallery}2020/Nasze-prace-plastyczne-listopad-grudzien-2019{/gallery}

Wrzesień - Październik 2019

Kolejny zbiór naszych prac. Kolorowe i ciekawe. Przedstawiające różne tematy naszych zajęć. Zawsze rozwijają nas i sprawiają wiele radości. Przyjemnego oglądania...

{gallery}2019/Prace-wrzesien-pazdziernik-2019{/gallery}

Prace dzieci - kwiecień - czerwiec 2019

Prace, które wykonujemy są odbiciem naszej fantazji, wyobraźni i twórczości. Chętnie rozwijamy nasze umiejętności i poszerzamy zakres technik plastycznych. Uwielbiamy zajęcia plastyczne bo dają nam przyjemność, odprężenie i dużo dobrej zabawy.

{gallery}2019/Prace-dzieci-kwiecien-czerwiec-2019{/gallery}

Prace dzieci luty, marzec 2019

Przedstawiamy nasze kolejne prace, które zwykle są nowym wyzwaniem. Wykonując je, spędziliśmy miłe, ciekawe chwile. Za każdym razem cieszymy się nowymi emocjami przy tworzeniu z różnych materiałów oraz łączeniu technik plastycznych. Zawsze jest to dla nas ciekawe doświadczenie artystyczne.

{gallery}2019/Prace-dzieci-luty-marzec-2019{/gallery}

Prace plastyczne - listopad - styczeń -2018-2019

Zebraliśmy w jedną galerię nasze prace z ostatnich 3 miesięcy. Wspominamy w ten sposób zadania plastyczne i artystyczne wyzwania z jakimi zmierzyliśmy się w ostatnim czasie. Zapraszamy do przyjemnego oglądania:)

{gallery}2019/Prace-plastyczne-listopad-grudzien-styczen-2018-2019{/gallery}

Nasze prace plastyczne wrzesień - październik 2018

Prezentujemy kilka prac, efekty naszych starań twórczych podczas zajęć. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, gdy możemy wykazać się naszą kreatywnością, pomysłami i własną inwencją. Uwielbiamy ćwiczenia i zadania plastyczne, które rozwijają nas i dają wiele przyjemnych doznań emocjonalnych.

{gallery}Nasze-prace-plastyczne-wrzesien-pazdzierni-2018{/gallery}

Prace plastyczne maj - czerwiec 2018

Przedstawiamy zbiór prac ostatnich dwóch miesięcy naszego artyzmu i pomysłowości. Wykonanie tych prac sprawiło nam wiele przyjemności. Łączenie przeróżnych technik plastycznych i zabawy kolorami rozwija ciągle jeszcze bardziej naszą wyobraźnię i kreatywność. Działania artystyczne to nadal jedna z najbardziej lubianych przez nas aktywności w których bierzemy tak często udział. Życzymy przyjemnego oglądania naszej galerii:)

{gallery}Prace-plastyczne-maj-czerwiec-2018{/gallery}

Nasze prace plastyczne marzec - kwiecien 2018

Nasze prace to kolejny zbiór osobistej aktywności twórczej, a czasem też grupowej współpracy, która daje nam tak wiele satysfakcji. Możemy dzięki takiej różnorodnej twórczości wspaniale się rozwijać i poznawać różne techniki plastyczne. Zawsze taki rodzaj aktywności dostarcza nam mnóstwo pozytywnych wrażeń.

{gallery}prace-plastyczne-marzec-kwiecien-2018r{/gallery}