Wakacyjne prace dzieci 2017

Kwiecień - czerwiec 2017

Kolejna galeria przedstawia świąteczno-wiosenną twórczość. Nasze piękne małe dzieła, które tak lubimy wykonywać. Jesteśmy prawdziwymi małymi artystami i lubimy dzielić się osiągnięciami z innymi. Każdy z nas to już wie, że plastyka najfajniejsza dla nas jest :)

Styczeń - marzec 2017

Prezentujemy kolejną galerię naszych pięknych prac. Malujemy, kleimy, tworzymy, wycinamy, lepimy- wszystko, co tak bardzo lubimy. Kolorowo w naszej szatni zawsze jest to zasługa naszego artyzmu jest:):)

Wrzesień - grudzień 2016

Przedstawiamy dalszy ciąg naszej twórczości artystycznej. Prace przedstawiają tematykę jesienno- zimową i świąteczną. Nasza aktywność plastyczna, pomysły, ekspresje twórcze, których wykonanie sprawia nam zawsze wiele satysfakcji i radości. Zapraszamy do przyjemnego oglądania?

Kwiecień - czerwiec 2016

Prezentujemy po raz kolejny nasze piękne prace, których wykonanie sprawia nam takie wiele radości. Zawsze coś ciekawego tworzymy i twórczo się przy tym bawimy. Kredki, farby i inne materiały dostarczają nam zawsze wspaniałej wyprawy w niezapomnianą podróż małego artysty :)

Grudzień 2015 - marzec 2016

Prezentujemy nasze kolejne prace, które tak chętnie wykonujemy. Sprawiają nam dużo radości. Lubimy bawić się kredkami, farbami, plasteliną i innymi materiałami plastycznymi. W efekcie naszych działań, powstaje zawsze coś ciekawego.

Wrzesień - listopad 2015

Aura jesienna i tematyka różnych ciekawych spraw jakie poruszaliśmy w jesiennej porze roku zachęciła nas do stworzenia na zajęciach tych pięknych prac. Chcemy podzielić się z Wami naszymi wytworami plastycznymi. Jesteśmy małymi artystami i bardzo lubimy te zajęcia, na których możemy podziałać twórczo.

Styczeń - czerwiec 2015

Nasze prace to galeria małych arcydzieł, które są efektem jednego z najprzyjemniejszych rodzajów aktywności twórczej jakie mamy w przedszkolu. Uwielbiamy malować, kleić, lepić, rysować, wycinać, stemplować i wiele innych… Zawsze mamy coś ciekawego do wykonania i pokazania. Zajęcia plastyczne sprawiają nam mnóstwo radości zwłaszcza, kiedy robimy cos ciekawego zupełnie z niczego. Z naszymi paniami zawsze wymyślamy cos fajnego i pokazujemy co zrobiliśmy ładnego :)

Wrzesień - grudzień 2014

Maj - czerwiec 2014