logotype

Prace plastyczne maj - czerwiec 2018

Przedstawiamy zbiór prac ostatnich dwóch miesięcy naszego artyzmu i pomysłowości. Wykonanie tych prac sprawiło nam wiele przyjemności. Łączenie przeróżnych technik plastycznych i zabawy kolorami rozwija ciągle jeszcze bardziej naszą wyobraźnię i kreatywność. Działania artystyczne to nadal jedna z najbardziej lubianych przez nas aktywności w których bierzemy tak często udział. Życzymy przyjemnego oglądania naszej galerii:)

 

 

Nasze prace plastyczne marzec - kwiecien 2018

Nasze prace to kolejny zbiór osobistej aktywności twórczej, a czasem też grupowej współpracy, która daje nam tak wiele satysfakcji. Możemy dzięki takiej różnorodnej twórczości wspaniale się rozwijać i poznawać różne techniki plastyczne. Zawsze taki rodzaj aktywności dostarcza nam mnóstwo pozytywnych wrażeń.

 

Nasze prace plastyczne styczeń- luty 2018

Pora zimowa to świetny czas inspiracji na wykonanie oryginalnych prac. Mogliśmy poszaleć twórczo, eksperymentować i łączyć różne techniki plastyczne. Efekt naszych owocnych prac prezentujemy w tym albumie. Zapraszamy do miłego oglądania:)

 

Nasze prace plastyczne- listopad-grudzień 2017

Zapraszamy do miłego oglądania naszej kolejnej wystawy. Bawiąc się i łącząc przeróżne techniki plastyczne w każdą z tych prac włożyliśmy dużo pracy, radości i zaangażowania. Jesteśmy bardzo dumni z naszych małych i większych dzieł.

 

Wrzesień - październik 2017

Wakacyjne prace dzieci 2017

Kwiecień - czerwiec 2017

Kolejna galeria przedstawia świąteczno-wiosenną twórczość. Nasze piękne małe dzieła, które tak lubimy wykonywać. Jesteśmy prawdziwymi małymi artystami i lubimy dzielić się osiągnięciami z innymi. Każdy z nas to już wie, że plastyka najfajniejsza dla nas jest :)

Styczeń - marzec 2017

Prezentujemy kolejną galerię naszych pięknych prac. Malujemy, kleimy, tworzymy, wycinamy, lepimy- wszystko, co tak bardzo lubimy. Kolorowo w naszej szatni zawsze jest to zasługa naszego artyzmu jest:):)

Wrzesień - grudzień 2016

Przedstawiamy dalszy ciąg naszej twórczości artystycznej. Prace przedstawiają tematykę jesienno- zimową i świąteczną. Nasza aktywność plastyczna, pomysły, ekspresje twórcze, których wykonanie sprawia nam zawsze wiele satysfakcji i radości. Zapraszamy do przyjemnego oglądania?

Kwiecień - czerwiec 2016

Prezentujemy po raz kolejny nasze piękne prace, których wykonanie sprawia nam takie wiele radości. Zawsze coś ciekawego tworzymy i twórczo się przy tym bawimy. Kredki, farby i inne materiały dostarczają nam zawsze wspaniałej wyprawy w niezapomnianą podróż małego artysty :)

Strefa rodzica