Prace dzieci - kwiecień - czerwiec 2019

Prace, które wykonujemy są odbiciem naszej fantazji, wyobraźni i twórczości. Chętnie rozwijamy nasze umiejętności i poszerzamy zakres technik plastycznych. Uwielbiamy zajęcia plastyczne bo dają nam przyjemność, odprężenie i dużo dobrej zabawy.

Prace dzieci luty, marzec 2019

Przedstawiamy nasze kolejne prace, które zwykle są nowym wyzwaniem. Wykonując je, spędziliśmy miłe, ciekawe chwile. Za każdym razem cieszymy się nowymi emocjami przy tworzeniu z różnych materiałów oraz łączeniu technik plastycznych. Zawsze jest to dla nas ciekawe doświadczenie artystyczne.

Prace plastyczne - listopad - styczeń -2018-2019

Zebraliśmy w jedną galerię nasze prace z ostatnich 3 miesięcy. Wspominamy w ten sposób zadania plastyczne i artystyczne wyzwania z jakimi zmierzyliśmy się w ostatnim czasie. Zapraszamy do przyjemnego oglądania:)

Nasze prace plastyczne wrzesień - październik 2018

Prezentujemy kilka prac, efekty naszych starań twórczych podczas zajęć. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, gdy możemy wykazać się naszą kreatywnością, pomysłami i własną inwencją. Uwielbiamy ćwiczenia i zadania plastyczne, które rozwijają nas i dają wiele przyjemnych doznań emocjonalnych.

Prace plastyczne maj - czerwiec 2018

Przedstawiamy zbiór prac ostatnich dwóch miesięcy naszego artyzmu i pomysłowości. Wykonanie tych prac sprawiło nam wiele przyjemności. Łączenie przeróżnych technik plastycznych i zabawy kolorami rozwija ciągle jeszcze bardziej naszą wyobraźnię i kreatywność. Działania artystyczne to nadal jedna z najbardziej lubianych przez nas aktywności w których bierzemy tak często udział. Życzymy przyjemnego oglądania naszej galerii:)

Nasze prace plastyczne marzec - kwiecien 2018

Nasze prace to kolejny zbiór osobistej aktywności twórczej, a czasem też grupowej współpracy, która daje nam tak wiele satysfakcji. Możemy dzięki takiej różnorodnej twórczości wspaniale się rozwijać i poznawać różne techniki plastyczne. Zawsze taki rodzaj aktywności dostarcza nam mnóstwo pozytywnych wrażeń.

Nasze prace plastyczne styczeń- luty 2018

Pora zimowa to świetny czas inspiracji na wykonanie oryginalnych prac. Mogliśmy poszaleć twórczo, eksperymentować i łączyć różne techniki plastyczne. Efekt naszych owocnych prac prezentujemy w tym albumie. Zapraszamy do miłego oglądania:)

Nasze prace plastyczne- listopad-grudzień 2017

Zapraszamy do miłego oglądania naszej kolejnej wystawy. Bawiąc się i łącząc przeróżne techniki plastyczne w każdą z tych prac włożyliśmy dużo pracy, radości i zaangażowania. Jesteśmy bardzo dumni z naszych małych i większych dzieł.

Wrzesień - październik 2017

Wakacyjne prace dzieci 2017