logotype

Zajęcia dodatkowe

Gimnastyka korekcyjna

Prowadzący: mgr Robert Siedlarz

Absolwent AWF Kraków ze specjalnością gimnastyka korekcyjna. Prowadzę zajęcia z gimnastyki korekcyjnej w ok. 20 przedszkolach na terenie Krakowa. Z dziećmi pracuję od 8 lat. Jestem również instruktorem pływania, gimnastyki sportowej, lekkiej atletyki, oraz kulturystyki (pracuję również jako trener personalny w klubie Soul fitness). Sport jest moją pasją życiową, od najmłodszych lat jestem z nim związany. Praca z dziećmi to doskonały sposób, aby przekazywać dzieciom wartości jakie niesie ze sobą sport i aktywność fizyczna.

-->

 

Dogoterapia

Prowadzący: mgr Andrzej Szybkowski

O mnie:

Pochodzę z Opola, skończyłem studia pedagogiczne. Pracowałem jako trener psów policyjnych. Ukończyłem kurs dogoterapeuty, oraz kurs trenerski. Interesuje mnie aktywny wypoczynek z psami zwany dogotrekkingiem. Współpracuję na stale ze szpitalem w Krakowie, gdzie prowadzę zajęcia z dogoterapii. Posiadam 4 psy: trzy labradory i jednego owczarka staro angielskiego. Moje psy ukończyły szkołę w Canidzie. Praca jest moją prawdziwą pasją i sprawia mi ogromną radość.

-->

 

Język angielski

"English is easy"

Prowadząca: mgr Katarzyna Gnatek

Nazywam się Katarzyna Gnatek. Z wykształcenia jestem filologiem oraz socjologiem, gdyż ukończyłam filologię romańską z językiem angielskim na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie oraz socjologię biznesu i zarządzania, również na tej samej uczelni. Nauka języków obcych sprawia mi ogromną radość i jest jedną z moich pasji, natomiast praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji. Uwielbiam obserwować zainteresowanie dzieci nowym językiem oraz sprawiać, by było ono jeszcze większe. W wolnym czasie między innymi dużo czytam, doskonalę swoje umiejętności językowe, na bieżąco śledzę Formułę 1 oraz bardzo dużo czasu spędzam ze swoimi przyjaciółmi - w aktywny, bądź mniej aktywny sposób :)Religia

Prowadzący: Ksiądz mgr Józef Habina

O mnie:

Jestem Księdzem od 2012 roku. Ukończyłem Wyższe Seminarium Duchowne w Krakowie. Przez 4 lata pracowałem w parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Makowie Podhalańskim. Byłem opiekunem grupy ministrantów ze szkoły podstawowej oraz pracowałem jako katecheta w szkole podstawowej oraz w liceum i technikum. Od września 2016 roku pracuję w Parafii pw. Chrystusa Króla - os. Gotyk w Krakowie. Jestem katechetą w sześciu przedszkolach na terenie parafii, a także pełnię posługę kapelana w Krakowskim Hospicjum Dziecięcym im. Ks. Józefa Tischnera. Chcę Waszym dzieciom opowiedzieć o Panu Bogu i o tym, jak bardzo nas kocha! Liczę na Wasze wsparcie i pomoc.

 

Rytmika

Prowadząca: mgr Ewa Stefańczyk

O mnie:

Urodziłam się w 1977r. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogicznym Akademii Pedagogicznej w Krakowie w zakresie Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej (2003r,). Jestem absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie z tytułem zawodowym muzyka instrumentalisty ze specjalizacją gry na flecie poprzecznym (1997r.). Ponadto ukończyłam Studium Wychowania Muzycznego Carla Orffa przy Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie (2004r,). Brałam udział w wielu warsztatach edukacyjnych. Od 1998r. jestem instruktorem zajęć umuzykalniających z elementami rytmiki dla dzieci w wieku przedszkolnym.

-->

 

Robotyka

Prowadzący: mgr Marek Grzesik, mgr Bartosz Wieczorek (KreaTech)

O nas:

Naszą pasją są nowoczesne technologie związane z grafiką i robotyką. Zamiłowanie to wykorzystujemy w budowie profesjonalnych robotów, czy realizacji grafik. W ciekawy i nowatorski sposób przekazujemy zdobytą wiedzę młodym pokoleniom na prowadzonych przez nas zajęciach. Jest to nauka połączona z zabawą zawierająca elementy matematyki, fizyki, informatyki i języka angielskiego. Pokazujemy dzieciom, że nauka przedmiotów ścisłych i języka obcego nie musi być nudna i trudna. Wiedza zdobyta podczas zabawy jest najlepiej przyswajalna. Nasze autorskie programy realizujemy w oparciu o najnowocześniejsze metody dydaktyczne. Usługi edukacyjne skierowane są głównie do dzieci, młodzieży i rodziców świadomych potrzeby rozwoju edukacyjnego swoich pociech, oraz realiów obecnego rynku pracy. Uwzględniamy w sposób pośredni rozwój kluczowych technologii dla gospodarki kształcąc i rozwijając pasję związaną z naukami technicznymi w młodych ludziach. Kiedy nie prowadzimy zajęć edukacyjnych realizujemy najróżniejsze zlecenia graficzne, oraz projektujemy i budujemy roboty usługowe.

Zajęcia logopedyczne

Prowadząca: mgr Dorota Grabowiecka

O mnie:

Nazywam się Dorota Grabowiecka. Ukończyłam Uniwersytet Jagielloński  Wydział Filozoficzno- historyczny kierunek Pedagogika wczesnoszkolna, studia podyplomowe także na UJ - Klasy Integracyjne, studia podyplomowe- Zarządzanie Oświatą, studia podyplomowe na Uniwersytecie Pedagogicznym – Logopedia. Pracuję jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Szk. Podst 89 oraz jako logopeda w tejże szkole. Jestem także logopedą w Szkole Podst 92 i Przedszkolu Pod Lipami. Za wybitne osiągnięcia zawodowe otrzymałam: Nagrodę Prezydenta m. Krakowa oraz Medal KEN. Z dodatkowych informacji na temat mojej osoby to na pewno kocham przyrodę, lubię spacerować po górskich szlakach i brzegiem morza. Lubię także taniec, muzykę, podróże i zwierzęta:)

 ZAJĘCIA Z PSYCHOLOGIEM

Prowadząca: mgr Joanna Mirocha

Strefa rodzica